Návody na stiahnutie:

Servisné služby

Servis prístrojovej techniky a príslušenstva

Poskytujeme poradenstvo, servis a predej príslušenstva pre monitory vitálnych funkcií, pulzné oximetre, oximetrické moduly, tlakomery, kardiotokografy, infúzne pumpy a dávkovače a ďalšie prístroje.

Aktuálny katalóg príslušenstva Vám radi pošleme alebo predstavíme pri osobnej návšteve.


Saturačné senzory, predlžovacie káble

Ponúkame adhezívne aj neadhezívne saturačné senzory na opakované aj jednorázové použitie pre pulzné oximetre a monitory vitálnych funkcií všetkých výrobcov. V našej ponuke nájdete prstové, silikónové, wrapové senzory aj ušné klipy.

Ku všetkým senzorom dodávame predlžovacie káble a adaptéry s rôznymi typmi konektorov na oboch stranách pre úsporu prevádzkových nákladov.

Ďalej vykonávame komplexné servisné opravy senzorov a káblov, výmenu konektorov, mechanických dielov, nastavení tlaku pružín, atď.


Manžety na meranie neinvazívneho tlaku krvi

Dodáváme manžety na opakované aj jednorázové použitie pre rôzne typy monitorov vitálnych funkcií a tlakomerov, vo všetkých veľkostiach od novorodencov po dospelých pacientov.

Manžety sú vyrobené z extra silného flexibilného nylonu, fixované pomocou kvalitného Velcro zipsu so zárukou mnohonásobného použitia s unikátnym dizajnom pre rovnomernú distribúciu tlaku.

Manžety dodávame s konektorom pre Vami požadovaný tlakomer alebo NIBP modul.

EKG pacientské káble a elektródy

V našej ponuke nájdete delené aj nedelené EKG káble pre bežné aj intenzívne použitie pre rôzne druhy monitorov vitálnych funkcií.

Ďalej ponúkame EKG elektródy a pacientské káble pre rôzne typy EKG prístrojov, vo veľkostiach pre deti aj dospelých.Multiparametrový pacientský kábel

Multiparametrový kábel Multimed slúži na pripojenie 3 alebo 5 EKG zvodov vrátanie snímania impedančnej respirácie, teplotných senzorov a SpO2.ň

Je určený pre monitory vitálnych funkcií Siemens radu SC 6000, 7000, 8000, 9000 a Dräger Infinity, Delta a Delta XL. 


IBP prevodníky a predlžovacie káble

V našej ponuke nájdete IBP prevodníky na meranie invazívneho krvného tlaku pre rôzne typy monitorov vitálnych funkcií.

Ďalej ponúkame AG / CO2 kanyly pre monitory vitálnych funkcií Biolight BLT.Teplotné senzory

Teplotné senzory na opakované použitie pre rôzne typy monitorov vitálnych funkcií sú vyrobené z kvalitného tieneného kábla so snímačom s vysokou presnosťou a rychlou odozvou.

Všetky teplotné senzory sú dlhodobo testované s rôznými monitormi vitálnych funkcií so zárukou plnej kompatibility.Registračné papiere

K nami ponúkaným monitorom vitálnych funkcií, EKG a CTG prístrojom dodávame registračný papier.

Pre aktuálnu ponuku a ceny nás prosím kontaktujte.

Snímače pre kardiotokografy

Ponúkame ultrazvukové a TOCO fetálne snímače pre rôzne typy CTG prístrojov.

Taktiež vykonávame aj servis káblov.

Pre aktuálnu ponuku a ceny nás prosím kontaktujte.

Vážený zákazníci,

na týchto stránkach uvádzame stručný, základný prehľad nami ponúkaných služieb a príslušenstva.

Ak sa Vám nepodarilo nájsť požadovaný produkt pre Váš prístroj, kontaktujte nás prosím, radi Vám s výberom pomôžeme. Na požádanie dodávame aj náhradné diely pre iné typy prístrojov. Veľmi radi Vám poskytneme podrobnejšie informácie pri osobnej návšteve.